Super Seton Ürün Logosu

Hastalarda hareketliliği ve yaşam kalitesini arttırır.

Mevcut setonlar düğümlü olduğundan ağrıya, tahrişe sebep oluyor ve hastada rahatsızlık hissi uyandırıyor. Bu durum hastanın iş ve sosyal hayatını olumsuz etkiliyor.

Bu olumsuz etkiler; sportif ve cinsel faaliyetlere zarar vermekle kalmıyor, aynı zamanda birtakım komplikasyonlara sebep olarak hastanın yeniden hastaneye gitmesine sebep oluyor.

Super Seton tam da burada devreye girerek düzgün, basit ve güvenli yapısı sayesinde hastada oluşan gereksiz tahrişi ve rahatsızlık hissini önlüyor ve hastanın hareketliliğini ve yaşam kalitesini artırıyor.

Super Seton’ı alternatiflerine göre daha etkili kılan teknoloji önem taşıyor. Şöyle ki tedavide düğümsüz ve düzgün Supe özelliği sayesinde güvenli ve tek kullanımlık aplikatör uygulanıyor ve akıllı tasarımı sorunsuz bir şekilde uygulanarak hastaların tedavisi verimli hale getiriliyor.

Yani bugün yeni bir seçeneğiniz var. Çünkü Setonlar artık Super!

Bugün yeni bir seçeneğimiz var. Çünkü Setonlar artık Super

Fistülle baş etmek için daha iyi bir yöntemin zamanı gelmedi mi?

Düğümsüz ve düzgün Super Seton inovatif kapama özelliği sayesinde güvenli ve esnektir. Ayrıca patentli tek kullanımlık aplikatör yardımı ve akıllı tasarımı ile saniyeler içinde uygulanır, işlem sorunsuz şekilde neticelendirilir.

Super Seton hastaların tedavisini daha hızlı ve daha verimli hale getirme garantisi verir!

Super Seton Ürün Görseli
Super Seton Ürün Görseli
Super Seton Ürün Görseli