STERİL TEK KULLANIMLIK PROBLEM ÇÖZÜCÜ

HER SEFERİNDE YENİ BİR ENDOSKOP

Hasta çapraz kontaminasyonu bir sorun olmuştur. Ambu® aScope™ Duodeno steril olarak paketten çıkar ve ERCP işlemleri için tek kullanımlık bir duodenoskop sağlar. Her seferinde tutarlı performansla size yeni bir endoskop sunar ve hasta çapraz kontaminasyonu riski yoktur. Ayrıca, pahalı yeniden işleme veya onarıma ihtiyaç yoktur.
Sterillik, uygun maliyet ve tutarlı performans söz konusu olduğunda, tek kullanımlık endoskop Ambu® aScope™ Duodeno, ERCP için ezber bozan bir üründür.

PAKETTEN DOĞRUDAN STERİL

aScope Duodeno sterildir ve hasta çapraz kontaminasyonu riskini ortadan kaldırır.

ARTIK YENİDEN İŞLEME YA DA ONARIM YOK

Tek kullanım ile işlem sonrası temizlik veya onarım gerektirmez, böylece iş akışı ve üretkenlik optimize edilir.

ARTIK YENİDEN İŞLEME YA DA ONARIM YOK

Tanıdık tasarım, konvansiyonel skoplardan sorunsuz bir geçiş sağlar ve beklediğiniz performansı sunar.

aScope Duodeno
YENİ ÇÖZÜMÜ KEŞFET

DÜNYANIN ÖNCÜ TEK KULLANIMLIK ENDOSKOP TEDARİKÇİSİ TARAFINDAN ÜRETİLMİŞTİR

"Ambu, dünyanın ilk tek kullanımlık esnek bronkoskopunu 2009 yılında piyasaya sürdü ve 2020 yılında 6.000'den fazla hastanede bir milyondan fazla tek kullanımlık endoskopumuz kullanıldı. aScope Duodeno, tutarlı, steril ve uygun maliyetli bir çözüm sunma konusundaki on yıllık bilgi birikimimizi temel alıyor.

KONTROL VE STABİLİTE ELLERİNİZDE

İşlem ne kadar uzun sürerse sürsün, aScope Duodeno'nun ergonomik, dalgalı yüzeyli tutacağı ve hafifliği, kullanımı rahat olacak ve mevcut yeniden kullanılabilir duodenoskopunuzla alışık olduğunuz kontrol ve stabiliteyi size verecek şekilde tasarlanmıştır.

YENİLİK ODAKLI TASARIM

Yüksek tanımlı görüntüleri ve esnek bükülme açılarıyla, mukozayı detaylı bir şekilde gözlemleyebilir ve gastrointestinal sistemde etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz. Hassas asansör işlevimiz, safra yollarına güvenle erişmenizi sağlamak için tasarlanmıştır.

BASİT BİR ÇÖZÜM

aScope Duodeno, tek kullanımlık duodenoskop ile uygun maliyetli ve çok işlevli Ambu® aBox™ Duodeno ünitemizden oluşan kullanıma hazır bir endoskop çözümünün parçasıdır.

AMBU ÇEVRESEL SORUNLARI CİDDİYE ALIYOR

Danimarkalı şirketler sürdürülebilirliğe öncelik vermeleriyle bilinirler. Bundan ilham alan Ambu, iddialı sürdürülebilir tasarım hedefleri belirlemiş ve ürünlerimiz en uygun maliyetli, risksiz ve çevre dostu şekilde kullanmanıza yardımcı olacak yollar bulmak için hizmet sağlayıcılarıyla potansiyel iş ortaklıklarını aktif bir şekilde araştırmaktadır.

ÇIĞIR AÇAN FİKİRLER TARİHİ

Ambu, 1937 yılından bu yana geleceğin çözümlerini hayata geçiriyor. Bugün, milyonlarca hasta ve sağlık profesyoneli dünya genelinde tek kullanımlık endoskopi, anestezi ve hasta takip ve teşhis çözümlerimizin verimliliği, güvenliği ve performansına güvenmektedir.
Çabalarımızın ispatı, Ambu® Bag™ resüsitatör ve Ambu® BlueSensor™ elektrotları gibi ilk yeniliklerden, dünyanın ilk tek kullanımlık esnek endoskopu olan Ambu® aScope™ gibi en yeni dönüm noktası çözümlerimize kadar uzanmaktadır.
Ayrıca, işiniz üzerinde olumlu etkisi olan yenilikçi kaliteli ürünler sunmaya olan bağlılığımız ile sürekli olarak geleceğe bakıyoruz.
Merkezi Kopenhag, Danimarka yakınlarında bulunan Ambu, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya Pasifik bölgesinde yaklaşık 4.000 kişiyi istihdam etmektedir.
Daha fazla bilgi için, lütfen
ambu.com adresini ziyaret edin.