CORONA Infinite Ring Fiber Teknolojili Tek Sistem

EVLA için neoV1940

neoV1940, neoV ailesinin en yeni üyesidir! 1470nm’den daha yüksek olan ekstra suda emilim özelliği nedeniyle 1940nm dalga boyu, endovasküler uygulamalarınız için heyecan verici yeni bir seçenek olacaktır. Sistem, CORONA 360 fiberlerin yanı sıra piyasaya yeni çıkan CORONA Infinite Ring fiber ile çalışmanızı ve bugün dünyanın en güvenli ve en gelişmiş EVLA teknolojisine erişmenizi sağlar.

neoLaser’in yeni fiberleri ile neoV1940, bu ürünü EVLA için klinik mükemmelliğin ölçütü olarak konumlandırıyor.

neoV 1940

1940nm dalga boyu
Lazer ucundan 6 Watts suda emilim
enerji çıkışı
Radyal veya bölgesel
radyal emisyon
Normal veya ince fiber
Tam giriş kiti

Avantaj

Birinci sınıf tasarım
suda emilim
Diğer dalga boylarına
göre daha az termal
hasar
fiber Güvenli ve etkili
Klinik yapıda
mükemmellik

Tasarım 

Birinci sınıf tasarım
22cm X 22cm X 10cm
Taşınabilir çanta
Yalnızca 3.5 Kg
Uygun maliyet

Avantaj

Yüksek parlaklıkta
Renkli dokunmatik ekran
Kolay ve patentli
Fiber bağlantısı
99 cerrah ayarı
Tamamen taşınabilir
Fiber geri çekiş
senkronizasyonu

NeoLaser-logo
Endovenöz Tedavisi için Yeni ve Optimum Araç

neoV1940 Lazer

Optimum Enerji – 1940nm

NeoV1940 diyot lazer 1470 sistemler ile karşılaştırıldığında üstün emilim ile yeni bir dalga boyu sunar. Kanda ve damar duvarında emilim 1940nm dalga boyunda 1470’e göre 3 kat daha fazladır*. Sonuç olarak, ısı çok daha lokalize olur, termal penetrasyon daha düşüktür ve yayınlanan verilere göre, damar kapanması 30J / cm’nin üzerindeki dozajlarda verimli olur**. Bu benzersiz nitelikler, özellikle kritik yapıların yakınında daha az toplam dozajla daha hassas bir uygulamaya olanak sağlayabilir.

Optimum Fiberler

Yeni 1940nm, neoV platformunun tüm fiber seçenekleri ile uyumludur. Buna radyal emisyonlu CORONA 360’lar dahildir ve ek olarak 1940nm yüksek emme katsayısı ile birleştirildiğinde kritik bir özellik haline gelen yeni çıkan CORONA Infinite Ring Fiber de dahildir ki bu ürün damar ekseni boyunca daha homojen bir ileti yapar. Bu kombinasyon neoV platformuna has eşsiz bir özelliktir.

Tasarım

neoV1940, sektörde tasarım ve işçilik açısından ayrışmaktadır. NeoLaser, eşsiz malzeme ve soğutma teknolojisi sayesinde benzer sistemlerin ölçü ve ağırlığına göre sınıfının en küçük ve taşınabilir 1940 sistemini sunar

Kullanım Kolaylığı

neoV1940, ameliyathanedeki konumdan bağımsız olarak kolay kullanım için yüksek çözünürlük, yüksek parlaklık ve geniş görüş açılarına sahip renkli dokunmatik ekran ile kontrol edilir. Ünitenin kapladığı alan oldukça küçüktür ve ameliyathanede diğer ekipmanlara alan kalır.

Kolay kullanım için cerrah ve uygulama ön ayarları mevcuttur. Hassas dozaj uygulaması için sesli geri bildirim yoluyla geri çekilme senkronizasyonu sağlar.

Üstün Kalite ve Güvenlik

Bizim için kalite ve güvenlik önce gelir. Ünite oldukça hassas ve net bir güç çıkışı sağlar ve 1 yıl garantilidir. EVLA uygulamalarınız için bugün piyasadaki en gelişmiş teknolojiyi neoV1940’ın sunduğundan emin olabilirsiniz.

* Yetersiz safen venleri tedavisinde 1940nm diyot lazer ile endovenöz lazer ablasyonunun ilk sonuçları, Park, Vascular 0(0) 1-6, 2018

** 1940 nm diyot lazerle varisli damarların endovenöz tedavisinin orta ve uzun vadeli sonuçları: kritik analiz ve teknik hususlar, Viarengo et al., J Vasc Bras. 2017 Jan.-Mar.; 16(1):23-30

NEOV LAZER PODOLOJİ UYARILAR

CORONA Infinite RingFiber® Phlebology

Damar boyunca optimum homojenlik ile Endovenöz lazer tedavisi

  • Uzun ve sürekli bir bölümde çok sayıda radyal halkaya eşdeğer benzersiz emisyon
  • Damar boyunca enerji birikiminin optimum homojenliği
  • Benzersiz emisyon profili sayesinde damardaki yapışmayı ve karbonizasyonu azaltır
  • Önden ateşleme yok
  • Maksimum güvenli yapısı için kaynaklanmış uç

CORONA Infinite Ring Fiber® Phlebology

CORONA Infinite Ring Fiber, venöz yetmezliği olan hastalarda vena saphena magna ve vena saphena parvanın endovenöz lazer tedavisi için çığır açan bir gelişmedir. ~4mm uzunluğunda devamlı radyal emisyon sağlar. Komplikasyon hassasiyeti olan kritik bölgelerde çalışırken özellikle önemli olan yapışma, karbonizasyon ve aşırı termal hasar konularında potansiyel azalma sağlayan damar duvarı boyunca optimum homojen enerji birikimi sağlayan tek fiberdir. Optimum güvenlik için fiber uç fiber gövdeye kaynaklanmıştır. Ürün, endovenöz lazer tedavileri için şu anda mevcut olan en yeni fiber teknolojiyi sunmaktadır.

lazer-prob-gorsel3

CORONA INFİNİTE Ring Fiber® Ön ateşleme olmadan -4mm bölümde devamlı bir homojen radyal ateşleme sağlar

neoLaser
Ha‘Eshel St. 7, 3088900,
Caesarea, Israel
POB 3203
info@neo-laser.com
office +972 4 677 9919
fax +972 4 859 1505